Послуги

Послуги

Замовити друк

Широкоформатний друк

Якісний широкоформатний друк потребує сучасного обладнання, новітніх технологій. Саме їх використання є нашою перевагою перед іншими рекламно-виробничими компаніями, що займаються широкоформатним друком.

Докладніше

Інтер'єрний друк

Інтер'єрний друк - це різновид широкоформатного друку, призначений для розміщення всередині житлових або комерційних приміщень. Друк цього типу використовується для оформлення офісів, квартир, виставкових залів, рекламних та інформаційних стендів.

Докладніше

УФ-друк

Відмінна якість малюнка: його максимальна роздільна здатність становить 1440 пікселів на дюйм. Це означає, що навіть у найбільшому форматі зберігається чіткість та деталізованість, насиченість фарб.

Докладніше

Друк на полотні

Полотно - щільний матеріал з фактурною поверхнею, що імітує художнє полотно. Полотно складається з натуральної тканої основи (льон або бавовна), покритої спеціальним шаром, що дозволяє здійснювати високоякісний широкоформатний друк.

Докладніше

Зовнішня реклама

Наружна реклама відноситься до одного з найбільш ефективних видів реклами. Вона розміщується у місцях найбільшого скупчення людей, на будинках та автомагістралях, розтяжках та кронштейнах.

Докладніше

Офсетний друк

Наша друкарня у Києві пропонує якісне та недороге рішення для охочих отримати сучасну поліграфічну продукцію офсетним друком.

Докладніше

Цифровий друк

Компанія Vitoprint пропонує широкий спектр послуг з виготовлення поліграфічної продукції за допомогою цифрового друку.

ДокладнішеScroll to Top