Інтер’єрний друк

Інтер’єрний друк

Замовити друк

Інтер’єрний друк – це різновид широкоформатного друку, призначений для розміщення всередині житлових або комерційних приміщень. Друк цього типу використовується для оформлення офісів, квартир, виставкових залів, рекламних та інформаційних стендів. В силу того, що інтер’єрний широкоформатний друк призначений для перегляду з близької відстані, він відрізняється високою, фотографічною якістю роздільної здатності – до 1440 dpi. Широкий спектр матеріалів для інтер’єрного друку: папір, самоклеюча та світлорозсіююча плівка (Бекліт), художнє полотно, тонкий пластик, а також величезна колекція рам та паспарту нашої багетної майстерні допоможе вам у реалізації ваших творчих задумів.

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Наклейки

Наклейки або стікери є малою рекламною формою, що набула останніх років повсюдне поширення. Невисока вартість, необмежені можливості застосування, оперативність виготовлення та нанесення зробили друк наклейок популярним та ефективним методом реклами. Основою наклейок є самоклеючий матеріал – папір або плівка. Папір є більш бюджетним носієм, проте менш стійка до зовнішніх впливів. Друк наклейок на плівці – варіант більш надійний. Їм не страшні ні температурні перепади, ні вологість, ні механічні пошкодження.

Плакати

Від того, наскільки якісно буде зроблено друк плакатів чи друк постерів залежить, скільки людей зупинять на них свої погляди. Друк постерів – послуга, що має особливий попит серед любителів унікальних інтер’єрів. Саме якісний друк постера чи плаката з оригінальним сюжетом може допомогти в реалізації цікавих дизайнерських ідей для Вашого будинку чи офісу. Замовляючи друк у компанії MagicPrint, Ви купуєте не просто поліграфічну продукцію, а ексклюзивні аксесуари, які допоможуть сформувати неповторний вигляд приміщення.

Фотошпалери

Фахівці стверджують, що головна складова успішного дизайну інтер’єру – його індивідуальність. І якщо говорити про оформлення простору стін, то одним із найцікавіших варіантів є фотошпалери. Модні та сучасні, вони стануть справжньою «родзинкою» інтер’єру в абсолютно будь-якому стилі, змінять настрій вашої оселі за лічені хвилини. Серед численних переваг фотошпалер можна, в першу чергу, назвати простоту монтажу та тривалий термін експлуатації. Сучасні фотошпалери міцні, вологостійкі та можуть застосовуватися для дизайну інтер’єру будь-яких приміщень – як житлових, так і офісних.

Scroll to Top