Друк на полотні

Друк на полотні

Замовити друк

Полотно – щільний матеріал з фактурною поверхнею, що імітує художнє полотно. Полотно складається з натуральної тканої основи (льон або бавовна), покритої спеціальним шаром, що дозволяє здійснювати високоякісний широкоформатний друк. Зображення, надруковане на полотні, натягують на підрамник і покривають захисним лаком, який захищає фарби від вигоряння та дії вологи. Замовити гідне обрамлення для картини Ви можете у нашій багетній майстерні, де Вам буде запропоновано величезний вибір варіантів оформлення – від класики до модерну.

Останнім часом при оформленні інтер’єрів все більшої популярності набирають натяжні стелі з фотодруком. Якщо раніше при проектуванні стельових систем використовувалися звичайні матеріали, то сьогодні сучасні технологи дозволяють створювати неймовірно красиві та незвичайні малюнки. Друк на натяжних стелях створить у вашому будинку унікальний та неповторний дизайн. Не дивно, що століттями люди прикрашали простір над своїми головами хитромудрими орнаментами, міфологічними сюжетами, картинами, що імітують небесне склепіння.

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Scroll to Top