Цифровий друк

Терміновий цифровий друк поліграфії у друкарні «Вітопринт» недорого

Замовити друк

Компанія «Vitoprint» пропонує широкий спектр послуг із виготовлення поліграфічної продукції за допомогою цифрового друку.

Якісний цифровий друк поліграфії в друкарні «Вітопринт» виконується на сучасному друкарському устаткуванні з використанням різноманітних сортів паперу з доставкою готового тиражу замовнику містом Київ.

Сьогодні потрібні малі тиражі друкованої продукції, тому саме цифровий друк займає перше місце при виборі способу друку. Чи це цифровий друк книг, цифровий друк барвистих календарів, чи цифровий друк візиток, листівок, каталогів — в будь-якому випадку це буде якісна друкована продукція, випуск якої обійдеться Вам досить дешево, адже цифровий друк не вимагає жодної переддрукарської підготовки, що суттєво знижує Ваші витрати.

Найважливішою перевагою цифрового друку є її швидкість, швидкість, оперативність. Якщо виникла потреба термінового випуску рекламної, агітаційної або представницької друкованої продукції, зверніться до «Vitoprint», і Ви гідно оціните запропоновані нами послуги з оперативної поліграфії методом цифрового друку.

Ми готові прийняти замовлення на оперативний цифровий друк рекламних або агітаційних листівок, цифровий друк проспектів, цифровий друк для оформлення презентації, виставки, конференції або для експозиції продукції Вашої фірми. Ми приймемо термінове замовлення на цифровий друк будь-якої поліграфічної продукції на Вашу вимогу. Більше того, за потреби, ми приймемо замовлення не лише на терміновий цифровий, а й на терміновий офсетний друк.

Ми гарантуємо високу якість виконання вашого замовлення в строго обумовлені терміни.

Не варто ускладнювати себе пошуками, якщо у вас виникла потреба у випуску друкованої продукції великих форматів — далеко не всі салони мають обладнання для цифрового друку на форматах А3 чи А2. «Vitoprint» надає послуги з випуску не лише цифрового малоформатного, а й широкоформатного друку.

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Scroll to Top