Офсетний друк

Повнокольоровий офсетний друк поліграфії у друкарні «Вітопринт» недорого

Замовити друк

Наша друкарня у Києві пропонує якісне та недороге рішення для охочих отримати сучасну поліграфічну продукцію офсетним друком.

Офсетний друк поліграфії, що виконується на друкарських машинах новітнього зразка в друкарні «Вітопринт» з використанням якісних витратних матеріалів досягне будь-яких авторських задум клієнта та вимог до офсетного друку поліграфічної продукції. При цьому наші ціни на офсетний друк не мають звички шокувати замовника, і ми робимо справді доступні за вартістю рішення на поліграфічному ринку.

Наш офсетний друк поліграфічних матеріалів:
— доступні ціни на листовий офсетний друк
— висока якість друкованих праць на сучасному офсетному обладнанні
— дотримання термінів на надання послуг з листового офсетного друку

На сьогоднішній день листовий офсетний друк вважається найбільш доступним засобом друку поліграфії при середніх та великих тиражах, а також при друку додатковими фарбами Pantone.

Наша друкарня використовує технологію офсетного друку в різних напрямках для ділових і рекламних поліграфічних робіт. Для клієнтів, які замовляють друк візиток, офсетний друк уможливлює реалізацію будь-яких дизайнерських ідей, особливо якщо застосовується офсет на пластиці.

Ви спеціалізуєтеся у видавничому бізнесі? Тоді для Вас офсетний друк журналів та будь-якої іншої періодики. Якщо Ви шукаєте практичний спосіб популяризації фірмової символіки, то офсетний друк календарів буде ідеальним варіантом.

Інший напрямок – офсетний друк наклейок та етикеток: яскравих, оригінальних, у будь-якій колірній гамі. Бо не тільки для цієї, а й для будь-якої іншої продукції у нас пропонується повнокольоровий офсетний друк.

Офсетний друк брошур – це відмінний спосіб як якісного, а й швидкого виробництва даного рекламного носія, що важливо у сучасних умовах високої конкуренції.

З успіхом використовується кольоровий офсет для виготовлення журналів та листівок, створення буклетів та листівок, друку каталогу та візитки. Офсет забезпечує створення справжніх шедеврів друку, що чудово реалізує наша поліграфія.

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Scroll to Top