Широкоформатний друк

Широкоформатний друк у Києві

Замовити друк

Широкофрматний повнокольоровий друк великого розміру в цифровій якості, з використанням різних носіїв від паперу до банерної сітки для зовнішнього та внутрішнього застосування за оптимальними цінами в Києві.

Яскраві банери, що запам’ятовуються, перетяжки, постери і стенди — важлива ланка у створенні та підтримці іміджу фірми, затребуваний та поширений спосіб просування продукту на ринку. Широкоформатний друк привертає увагу та збільшує потік потенційних клієнтів та партнерів, сприяє формуванню іміджу та з успіхом використовується в інтер’єрах.

Перш ніж вибрати матеріал для виготовлення продукції широкоформатного друку необхідно визначити призначення реклами та сферу її застосування.
Для виготовлення рекламної продукції можуть бути використані найрізноманітніші матеріали — спеціальне банерне полотно, полотно, плівка, що самоклеїться, папір, вініл, сітка…

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Широкоформатний друк
на банерній тканині, виготовлення банерів.

Довговічність — банери, виконані із сучасних зносостійких матеріалів, зберігають свої експлуатаційні властивості до п’яти років.
Універсальність — даний вид зовнішньої реклами може використовуватися як усередині приміщення, так і зовні.
Невисока вартість виробу — вивіска, виконана з банерної тканини, є бюджетним варіантом зовнішньої реклами. Відсутність обмежень у кольорі та розмірах. примхливу погоду.

Широкоформатний друк
на сітці (СІТКА MESH).

Виробництво зовнішньої реклами не обмежується виробництвом банерів та плакатів. Для розміщення великих зображень чудово підходить будівельна вінілова сітка, друк на якій дешевший, ніж на більшості інших матеріалів. Такий спосіб розміщення реклами має й інші переваги.

Наприклад, сітка, на якій проводиться друк, вільно пропускає повітря, а отже, не потрібно дбати про те, що її може забрати вітром. Також не варто забувати про ціну. Співвідношення площі звичайно зображення до вартості друку на сітці найбільш оптимальне порівняно з іншими матеріалами.

Широкоформатний друк
на плівці, що самоклеїться «ORACAL».

Однією з затребуваних та актуальних на сьогоднішній день послуг є широкоформатний друк на плівці, що самоклеїться. Така плівка зручна для подальшого застосування з рекламною метою. Часто вона використовується для оформлення торгових залів, виставок.

Плівкою називається синтетичний полімерний носій, який зазвичай не перевищує в товщині 0,3 мм. Фактура поверхні може бути будь-якою: матовою або глянсовою. Плівка використовується як у приміщеннях, так і для зовнішньої реклами, адже цей носій стійкий до несприятливих зовнішніх впливів. Зберігаючи свій презентабельний зовнішній вигляд, цей матеріал працюватиме на вас та вашу рекламну кампанію досить тривалий час! Іншими словами, для найефективнішої та респектабельнішої реклами Ви зможете легко підібрати ідеальний варіант друку на плівці.

Широкоформатний друк плакатів
на папері «СІТІ».

Сучасний ринок реклами немислимий без такої галузі, як друк плакатів. Плакати, постери та афіші служать ефективним маркетинговим інструментом у сфері просування бренду. Саме тому друк даної продукції має бути виконаний на високому рівні, адже від лаконічного зовнішнього вигляду та наочності безпосередньо залежить результат її роботи. Відмінна якість реклами – показник поваги до потенційної аудиторії споживачів! Здійснюючи замовлення у нас, ви можете розраховувати на гідний сервіс та розумні ціни!

Широкоформатний друк бордів
на папері «БЛЮ БЕК».

Пастерний папір з високим коефіцієнтом непрозорості (Blue Back), вологостійкий і стійкий до атмосферних впливів. Колір лицьової сторони – білий, колір зворотної сторони – блакитний. В основному застосовується для зовнішніх рекламних конструкцій. Спеціальне крейдування дозволяє отримувати високу роздільну здатність та відмінний колірний баланс під час друку на сольвентних принтерах.

Якісний широкоформатний друк потребує сучасного обладнання, новітніх технологій. Саме їх використання є нашою перевагою перед іншими рекламно-виробничими компаніями, які займаються широкоформатним друком. Сучасне обладнання дозволилояє знизити вартість робіт при високій якості та високій швидкості друку. Ви отримуєте якісний продукт за оптимальною ціною. Ми гарантуємо надійність та якість продукції.

Scroll to Top