УФ-друк

Відмінна якість малюнка: його максимальна роздільна здатність становить 1440 пікселів на дюйм. Це означає, що у найбільшому форматі зберігається чіткість і деталізованість, насиченість фарб. Під час друку на склі ультрафіолетові фарби міцно застигають на поверхні, не вбираються і мають високу зносостійкість. Їх використання гарантує довговічність, стійкість до вологи та температурних перепадів. Цей варіант друку здійснюється абсолютно на будь-яких жорстких матеріалах. Великим плюсом є практично миттєве висихання чорнила. Це дозволяє мінімізувати ризик випадкового псування зображення, а також прискорити термін виконання замовлення.

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Друк на ПВХ

Друк на пластиці є одним з основних способів виготовлення зовнішньої реклами різних форматів, область застосування якої починається від виготовлення невеликих плакатів (постерів) до друку величезних рекламних конструкцій. Використовуючи технологію УФ-друку на пластиці можна здійснювати повнокольоровий друк зображень різної складності та колірного наповнення. Кольори будуть виглядати дуже яскраво, вони стійкі до стирання, вигоряння на сонці, атмосферного впливу. Ультрафіолетове чорнило абсолютно екологічно чисте, тому їх переваги є.

Scroll to Top