Зовнішня реклама

Зовнішня реклама

Замовити друк

Наружна реклама відноситься до одного з найбільш ефективних видів реклами. Вона розміщується у місцях найбільшого скупчення людей, на будинках та автомагістралях, розтяжках та кронштейнах. Зовнішня реклама надає найбільш ефективний вплив на потенційних покупців товарів чи послуг. Приємне оку оформлення, яскраві візуальні символи, які поєднуються з креативними рекламними слоганами, – і клієнт не зможе забути інформацію про вашу фірму! Тому зовнішня реклама користується великим попитом. Зовнішня реклама має бути привабливою, барвистою, грамотно складеною, давати клієнту найбільш повну та достовірну інформацію про компанію та заохочувати зробити вибір на її користь.

Дахові установки

Виробництво дахових установок здійснюється із застосуванням різних технологій зовнішньої реклами, це можуть бути об’ємні літери, які можуть мати відкрите джерело свічення або внутрішнє підсвічування, світловий короб, світлодіоди відкритий неон та ін. Виробництво дахових установок є серйозним інженерно-конструкторським проектом, який вимагає ретельного попереднього аналізу несучої здатності покрівлі. Після проведення аналізу, що визначає всі допустимі навантаження та способи кріплення конструкції до даху будівлі, створюється проектно-конструкторська документація.

Світлові короби (лайтбокси)

Рекламні світлові короби, або лайтбокси, виготовлення яких переважає над іншими видами рекламних вивісок, є найпопулярнішим видом рекламних конструкцій завдяки оптимальному співвідношенню невеликої вартості, довговічності та ефективності впливу на споживачів. У фасадному оформленні лайтбокси використовуються як вивіски або панель-кронштейни, основною відмінністю яких є підсвічування. Часто рекламні світлові короби використовуються в оформленні вітрин та інтер’єрів, стаючи елементом дизайнерського оформлення.

Брандмауери

Велика поверхня рекламного поля дозволяє досягти високого рівня поінформованості аудиторії про той чи інший бренд, сформувати позитивне ставлення до рекламованого продукту, забезпечити запам’ятовування рекламного послання. Як правило, сам брандмауер виготовляється з вінілової сітки. Цей матеріал дозволяє зберегти зображення яскравим та привабливим на тривалі періоди. Вінілове рекламне полотно не піддається впливу природних факторів. Рекламу на брандмауерах часто використовують при реалізації іміджевих рекламних кампаній – площа рекламного поля є досить великою.

Банерні розтяжки

Банерні розтяжки (банер) – це рекламні вивіски, які можна використовувати як у вулиці, і у приміщенні. Сьогодні це один із найбільш затребуваних та популярних видів зовнішньої реклами. Вони доступні як великим організаціям, і невеликим компаніям. Банер зручно транспортувати, оскільки вони займають мало місця у складеному вигляді. Для виготовлення використовується спеціальна банерна тканина, на яку наноситься зображення за допомогою широкоформатного друку. Для кріплення банерних розтяжок використовуються люверси, через які протягується трос.

Чому вигідно працювати з нами?

01

Друкуємо за стандартами

Вся продукція друкарні Vitoprint відповідає поліграфічним стандартам якості. Технології: Production Accurate Registration, Full Width Array, Ultra HD якість відбитка.

02

Витримуємо термін

Головна перевага роботи з нами – оперативність! Ми витримуємо заявлені терміни провадження, відповідаючи імені нашої компанії. Вітопринт завжди вчасно!

03

Сучасне обладнання

Забезпечуємо максимальну якість та швидкість виробництва. Надаємо широкий спектр послуг післядрукарської обробки. Усі процеси в компанії автоматизовані.

04

Контроль якості

На кожному етапі виробництва здійснюється суворий контроль якості та дотримання технологічних норм. Можливий попередній друк кольоропроб та виробництво "сигнальних зразків" продукції.

Scroll to Top